• Новак
Автомобил Стил Главата Светилка случај за Toyota Camry Фарови LED Светлата светилки drl H7 D2H Криеше Опција Ангел Око Bi Xenon

Автомобил Стил Главата Светилка случај за Toyota Camry Фарови LED Светлата светилки drl H7 D2H Криеше Опција Ангел Око Bi Xenon

DEN 27168.00
DEN 23636.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен


Детали за производот : Раководител Светилка случај за Toyota Camry Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со контролна Единица( Содржи баласт и хернија светла ) на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Име На Модел:
Toyota Camry
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Специјални Функции:
Осветлување
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Дијаметар:
70inch
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Леќа:
Вклучени
Lumens:
2800lm
Извор На Светлина:
Ксенон
Напон:
12V
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Тип На Објект:
Фарови

Комплементите на стоката

JGRT Автомобил Стил Ангел Око Магла Светилка за Infiniti LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Магла Автомобилски

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме к

DEN 4685.00 5148.00

5 инчен 72W 2-Ред ДОВЕДОА Автомобил Работа Светлина Бар 6000K Поплава Светилка Итни Спасување Морски ЛЕД Осветлување за Џипови

Тоа исто така важи и за груби средини и услови, како што се магла, дожд и снег времето, водоотпорен, праши

DEN 850.00 1118.40

LDRIVE 2 парчиња ЛЕД Дневна Светлина Автомобил Дење Работи Светла DC 12V 6000k Авто Магла Светлина Возење Светилки Автомобил-syling

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра...

DEN 1248.00 1919.52

MZORANGE Автомобил Стил Задниот Браник Рефлектор Светилки Надземни Декоративни Светла Црвена За Фолксваген За ФОЛКСВАГЕН Touareg

MZORANGE Автомобил Стил Задниот Браник Рефлектор Светилки Надземни Декоративни Светла Црвена За "Фолксваг

DEN 728.64

Автомобил Стил Главата Светилка случај за Џип Патриот Фарови 2013-2015 LED Светлата светилки drl H7 D2H Криеше Опција Ангел Око

Детали за производот : Раководител Светилка случај за Џип Патриот Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со контрол

DEN 27766.00 29856.00