• Новак
ELISHASTAR НОВИ Оригинални Автоматски паркинг копчето рачната Сопирачка Switch ЗА ФОЛКСВАГЕН Passat план за 2011-2015 ОЕМ 56D927225 56D 927 225 *1PCS

ELISHASTAR НОВИ Оригинални Автоматски паркинг копчето рачната Сопирачка Switch ЗА ФОЛКСВАГЕН Passat план за 2011-2015 ОЕМ 56D927225

DEN 1824.00

Достапност
Производот е достапен

НОВИ Origianl Автоматски паркинг копчето рачната Сопирачка Switch ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat план за 2011-2015 56 D927225 56 D 927 225
ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ
Точка име : Автоматски паркинг копчето
Автомобил производител : passat план за 2011-2015
ОЕМ : 56 D927225 56 D 927 225
КОЛИЧИНА : 1 PCS

Декларирани спецификации

Објектот Дијаметар:
5cm
Фолксваген Модел:
Passat
Passat-Година:
2014,2015,2013
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Ширина:
5cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Автоматски паркинг копчето
Име На Модел:
56D927225
Бренд Име:
ELISHASTAR
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
вклучете panel
Година:
План за 2011-2015
Име на производ:
Passat Автоматски паркинг копчето
Материјал:
Пластични
Автомобил Производител:
Passat
ОЕМ:
56D927225 56D 927 225

Комплементите на стоката

Новиот Chrome Авто Светлата се Префрлите Главата Светло за Магла Светилка Автоматско Контролер Knob За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 5GG941431

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 5 GG 941 431 Големина :

DEN 691.00 897.12