• Новак
Изработени во Тајван Микро Прекинувач Тактилни Притисни Копче За Chery Cowin Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла 6*3*2.5

Изработени во Тајван Микро Прекинувач Тактилни Притисни Копче За Chery Cowin Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла

DEN 335.52
DEN 252.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден
3. И ве Молам ни е-мејл пред да замине никакви Негативни или Неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress , Ние ја разбираме фрустрации можеби ќе ги имате, но ве молиме да ни веруваат и ни даде можност да го реши секој проблем што се исполнети, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ги задоволи сите 100% .5 Микро Прекинувач Тактилни Притисни Копче За Chery Cowin Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла Направен во Тајван
Одделение : Топ Одделение + Тајван Оригинални +Нови
може да се работи за Автомобил на звук, Електронска анти-кражба
1. Ние ќе ги провери превозот статус и се вратам на вас во 24 Часа.Ако дојде од руската Федерација/Turkey/Бразил ,pls изберете Кина Пост Mail/Хонгконг Пост Воздух Mail/EMS , царинската расчистување ќе биде многу полесно; Ако доаѓаат од Бразил ,pls не заборавајте да ни понудат CPF
4.Превозот време :
DHL и ПРОЗОРЦИ, 3-8 дена пристигнување
EMS,3-20 дена Пристигнување
HKPAM(Хонгконг Пост Воздух Mail) и CPAM (Кина Пост Воздух Mail)10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKPAM и CPAM, pls изберете и други начини на превозот
(Ако има било какви прашања во врска со превозот, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО пред место со цел,ви Благодарам!)
Ако не Сте задоволни со квалитетот на нашите производи , pls контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад производите за нас во 7 дена(од денот сте го добиле ), и ние може да ви вратат, ако производот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Tibikoo
Име На Модел:
вклучете копчето за Nissan
Објектот Ширина:
0.3cm
Материјал Тип:
стандарден материјал
Објектот Висина:
0.25cm
Специјални Функции:
вклучете копчето
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Тежина:
0.03kg
Пакување:
Вреќи/Подарок Кутија/Картон
Олово Време:
во рамките на 1-4 работни дена по плаќање
По -продажбата на услугата:
Одлични
Опис 1:
За Chery Микро прекинувач копчето
Опис 2:
c
Опис 3:
Тактилни притисни копче за Cowin

Комплементите на стоката