• Новак
Нови Кочница Светлина Switch Обратна Светлина Switch За Рено Movano Clio Kangoo Господар Thalia Twingo Sandero Логан Trafic 7700414986

Нови Кочница Светлина Switch Обратна Светлина Switch За Рено Movano Clio Kangoo Господар Thalia Twingo Sandero Логан Trafic 7700414986

DEN 440.64
DEN 419.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Пакување детали : 1 × Кочница Светлина се Префрлите
Дел број : 7700414986
Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја :
Крај : 2 игли
Референтни информации : Movano(FD0/FD1/JD)
Movano(FD3)
Movano(ED/HD/UD)
Vivaro Kasten (F7)
Vivaro Bus (J7)
Vivaro Pritsche (E7) Clio II Kangoo јас Господар II Thalia јас Twingo јас Trafic II Логан

Декларирани спецификации

Објектот Ширина:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
DCOC
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Специјални Функции:
no
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Висина:
1.5cm
Megane-Година:
2002,2001
Име На Модел:
7700414986 , 7700 414 986 , 7700414986
Рено Модел:
Megane
Објектот Дијаметар:
2cm
Година:
Нови Директно Од Фабрика
Материјал Тип:
голема еден ABS
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
7.5cm
Кочница Светлина Switch потекло:
жеџијанг
Fitment:
Рено Movano Clio Kangoo Господар Thalia Twingo Sandero Логан Trafic
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
ЗА Рено

Комплементите на стоката

Изработени во Тајван Микро Прекинувач Тактилни Притисни Копче За Chery Cowin Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла

Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден3...

DEN 252.00 335.52