• Новак
shhworldsea 1pcs 5pcs 30pcs 12v 80A 4Pin Автомобил Реле Автомобилство/Исклучување Нормално Отворен Автомобил, Камион, Брод SPST Релеи Висока Моќност

shhworldsea 1pcs 5pcs 30pcs 12v 80A 4Pin Автомобил Реле Автомобилство/Исклучување Нормално Отворен Автомобил, Камион, Брод SPST

DEN 307.20
DEN 274.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен


1pcs 5pcs 30pcs 12v 80 A 4 Pin Автомобил Реле Автомобилство/Исклучување Нормално Отворен Автомобил, Камион, Брод SPST Релеи Висока Моќност
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Декларирани спецификации

боја:
1pcs, 5pcs, 30pcs
Година:
1997 година
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
40g
Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Специјални Функции:
Водоотпорен
Материјал Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
5cm
Име На Модел:
12V 80A 4P
Ford Модел:
Bronco II
Bronco II-Година:
1990 година
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Изработени во Тајван Микро Прекинувач Тактилни Притисни Копче За Chery Cowin Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла

Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден3...

DEN 252.00 335.52