• Новак
Сет од 6 ХРОМ SWITCH Прозорец Господар Огледало Багажникот Случај За A4 S4 Б8 П5 А5 2009-2012

Сет од 6 ХРОМ SWITCH Прозорец Господар Огледало Багажникот Случај За A4 S4 Б8 П5 А5 2009-2012

DEN 3119.52
DEN 2652.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Компатибилност :
За П5 (2009 -)
За A4/S4 - Б8 (2009 - )
За A4/S4 - Б8 Avant (2009 - )
За A4/S4 - Б8 Allroad (2009 -)
За А5/S5 4door Sportback (2008 - )
Состојба : Нова.
Пакетот Вклучува :
- x 6 компјутери - Еден Сет Хром Прозорец Огледало
Вклучува : 6 компјутери како следното
1x Хром Прозорец Господар Панел Прекинувач (за 4 врати) 8 UD959851 A
1x Хром ретровизорот на Вредноста Прекинувач (Капакот Функција) 8 KD959565 B
3x Хром Патникот Страна на Прозорецот се Префрлите 8 KD959855 A
1x Хром Багажникот се Префрлите 8 KD959831 A

Декларирани спецификации

Бренд Име:
GZCHX2010
Тип На Објект:
Прекинувачи

Комплементите на стоката

Новиот Chrome Авто Светлата се Префрлите Главата Светло за Магла Светилка Автоматско Контролер Knob За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 5GG941431

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 5 GG 941 431 Големина :

DEN 691.00 897.12

3.2*4.9*2.5 Оригиналниот Микро Прекинувач За Toyota, Тактилни Push Копчето Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла

Ние само брод да се потврди Aliexperss адреси.Ако дојде од руската Федерација / Turkey / Бразил ,pls изберете Кина П

DEN 846.00 1128.48