• Новак
37990-60A00 3799060A00 Одговара За 89-91 Suzuki Sidekick Електрична Енергија Прозорец Господар Контрола Switch Диск

37990-60A00 3799060A00 Одговара За 89-91 Suzuki Sidekick Електрична Енергија Прозорец Господар Контрола Switch Диск

DEN 831.36
DEN 582.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

6 L 1590 CC 97 Cu.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2003 Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 2-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2001 Suzuki Vitara ЈС Спорт Комунални 2-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2000 Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 2-Врата 2. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош. За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2001 Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 4-Врата 2.6 L 1590 CC 97 Cu.6 L 1590 CC 97 Cu.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2002 Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 2-Врата 2.6 L 1590 CC 97 Cu.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2001 Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 2-Врата 1. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
1999 Suzuki Vitara ЈС Плус Спорт Комунални 4-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2000 Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 2-Врата 1.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2001 Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 4-Врата 1.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2003 Suzuki Vitara JX Спорт Комунални 4-Врата 2. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2003 Suzuki Vitara База Спорт Комунални 4-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2001 Suzuki Vitara JX Спорт Комунални 2-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
1999 Suzuki Vitara ЈС Спорт Комунални 2-Врата 1.6 L 1590 CC 97 Cu. Компатибилност(Одговара За) :
Одговара на Следните Модели :
Година Направи Модел Трим Мотор
2004 Suzuki Vitara LX Спорт Комунални 4-Вратата Од 2,5 L 2500 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
2003 Suzuki Vitara База Спорт Комунални 2-Врата 2.

Декларирани спецификации

Suzuki Модел:
vitara
Vitara-Година:
1999,2004,2002,2003,2000,2001
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
16cm
Име На Модел:
37990-60A00
Објектот Ширина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
СОРГО
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Објектот Дијаметар:
1inch
Година:
2016 година
Материјал Тип:
Стандард
Објектот Тежина:
100g
Специјални Функции:
прозорец регулаторот префрлате
Земја/Регион на Производство:
Кина
Гаранција:
2 години
Автомобил Производител:
Suzuki
Производителот Дел Број:
37990-60A00
Осветленост Дел Број:
3799060A00

Комплементите на стоката

3.2*4.9*2.5 Оригиналниот Микро Прекинувач За Toyota, Тактилни Push Копчето Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла

Ние само брод да се потврди Aliexperss адреси.Ако дојде од руската Федерација / Turkey / Бразил ,pls изберете Кина П

DEN 846.00 1128.48