• Новак
Hight квалитет господар електронски Прозорец Контрола Switch fFor ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ JETTA БОРА MK4 PASSAT Б5 Б5.5 1J4 959 857 1J4 959 857B

Hight квалитет господар електронски Прозорец Контрола Switch fFor ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ JETTA БОРА MK4 PASSAT Б5 Б5.5 1J4 959 857 1J4

DEN 551.52
DEN 524.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Пакување детали : 1 × Прозорецот за префрлање на Дел број : 1 J4 959 857 B Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја : Црвена
Терминали : 9 пина
Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" -ГОЛФ 1998-2005 MK4 "ФОЛКСВАГЕН" -JETTA 1999-2005 MK4 "ФОЛКСВАГЕН" -БОРА 1999-2005 "ФОЛКСВАГЕН" -PASSAT 1997-2005 Б5 3Б само СЕДИШТЕ-ЛЕОН 2000-2006 СЕДИШТЕ-ТОЛЕДО 1999-2004

Декларирани спецификации

Објектот Висина:
6.2cm
Име На Модел:
1J4959857B, 1J4959857 Б, 1J4 959 857B, 1J4959857A, 1J4 959 857A
Jetta-Година:
2002,1999,2001,2004,2005,2003,2000
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
4.5cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
no
Бренд Име:
DCOC
Година:
1999-2005
Тип На Објект:
Прекинувачи
Фолксваген Модел:
jetta
Објектот Дијаметар:
4.5inch
Материјал Тип:
голема еден ABS
Објектот Тежина:
0.1kg
Запалка приклучок за Собранието потекло:
жеџијанг
Режимот на транспорт:
превозот
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
ФОЛКСВАГЕН
Fitment :
ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Eos Голф MK5 PASSAT Б5 MK6 GTI 2 Вратата

Комплементите на стоката

Новиот Chrome Авто Светлата се Префрлите Главата Светло за Магла Светилка Автоматско Контролер Knob За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 5GG941431

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 5 GG 941 431 Големина :

DEN 691.00 897.12