• Новак
12V 20A Автомобил Покритие Сини LED SPST Toggle Switch Рокер Вклучите Светлото Трка За вклучување / Исклучување

12V 20A Автомобил Покритие Сини LED SPST Toggle Switch Рокер Вклучите Светлото Трка За вклучување / Исклучување

DEN 104.64

Достапност
Производот е достапен


Ќе бидете во можност да го контролираат речиси било кој што може да се фрли во нив до 20 ЗАСИЛУВАЧИ, и се мотор безбедно! Тркачи да ги користите за да го активирате снимки, поттик, навивачите отпуштање воени ракети, можете да ги контролирате светла, ветрови, на сос служ системи, Класа amp фанови, ПРЕДВОДЕНА компјутери, и многу повеќе! Широка употреба : може да се користи како прекинувач за различни дополнителна електрична опрема внатре и надвор од автомобилот. (Како што се критични светла, шасија светлина, светла за магла, светлосна купола) ќе бидете во можност да го контролираат речиси било кој што може да се фрли во нив до 20 ЗАСИЛУВАЧИ, и се мотор безбедно!
Тркачи да ги користите за да го активирате снимки, поттик, навивачите отпуштање воени ракети, можете да ги контролирате светла, ветрови, на сос служ системи, Класа amp фанови, ПРЕДВОДЕНА компјутери, и многу повеќе!
Широка употреба : може да се користи како прекинувач за различни дополнителна електрична опрема внатре и надвор од автомобилот. (Како што се критични светла, шасија светлина, светла за магла, светлосна купола)
Многу нови и висок квалитет
Текст : 12 V
Вклучете Операција Стил : Рокер
Материјал : јаглероден код + бакар
Светла боја : Сина
Големина (Wx H) : Прибл. 1.4 x 6.5 см / 0.55 x 2.56 инчен
Пакетот вклучува :
1x LED префрлате
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
FGHGF

Комплементите на стоката

3.2*4.9*2.5 Оригиналниот Микро Прекинувач За Toyota, Тактилни Push Копчето Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла

Ние само брод да се потврди Aliexperss адреси.Ако дојде од руската Федерација / Turkey / Бразил ,pls изберете Кина П

DEN 846.00 1128.48