• Новак
35750-SNV-H52 35750SNVH52 35750 SNV H52 Автомобил Прозорец Регулаторот Switch Прозорецот за Префрлање За Ид поб

35750-SNV-H52 35750SNVH52 35750 SNV H52 Автомобил Прозорец Регулаторот Switch Прозорецот за Префрлање За Ид поб

DEN 1500.96
DEN 1051.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2010 Хонда Граѓански DX Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2009 година, Хонда на Граѓанскиот Si Купе 2-Врата 2.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2008 година, Хонда Граѓански DX Седан Со 4 Врати 1. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2008 година, Хонда Граѓански Si Седан Со 4 Врати 2.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2008 година, Хонда Граѓански ЕКС Купе 2-Врата 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2010 Хонда Граѓански ЕКС-L Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2009 година, Хонда на Граѓанскиот ЕКС Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 CNG SOHC Природно Aspirated
2008 година, Хонда Граѓански Хибрид Седан Со 4 Врати 1.0 L 1998 CC 122 Cu.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2010 Хонда Граѓански ЕКС Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2008 година, Хонда Граѓански ЕКС-L Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2010 Хонда Граѓански ЕКС-L,
2010 Хонда Граѓански ЕКС-L Купе 2-Врата 1.0 L 1998 CC 122 Cu. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2007 Хонда Граѓански DX Купе 2-Врата 1. Ова е НОВ БРЕНД Дел, ние гаранција таа работи добро и брзо испраќање.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2009 година, Хонда на Граѓанскиот LX Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2007 Хонда Граѓански DX Седан Со 4 Врати 1.3 L 1339 CC l4 ЕЛЕКТРИЧНИ/ГАС SOHC Природно Aspirated
2010 Хонда Граѓански LX Купе 2-Врата 1. l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2010 Хонда Граѓански Спортски Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2010 Хонда Граѓански DX-G Coupe 2-Врата 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2009 година, Хонда на Граѓанскиот ЕКС-L Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 CNG SOHC Природно Aspirated
2010 Хонда Граѓански Хибрид Седан Со 4 Врати 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2009 година, Хонда на Граѓанскиот ЕКС-L,
2009 година, Хонда на Граѓанскиот ЕКС-L Купе 2-Врата 1.8 L 1799 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated
2008 година, Хонда Граѓански DX-G Coupe 2-Врата 1.

Декларирани спецификации

Име На Модел:
35750-SNV-H52
Граѓанско-Година:
2009,2006,2010,2008,2007
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Тип На Објект:
Прекинувачи
Хонда Модел:
Граѓански
Материјал Тип:
Стандард
Година:
2018
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Должина:
15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
прозорец регулаторот префрлате
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
СОРГО
Објектот Тежина:
120g
Земја/Регион на Производство:
Кина
Гаранција:
2 години
Автомобил Производител:
Хонда
Производителот Дел Број:
35750-SNV-H52
Осветленост Дел Број:
35750SNVH52

Комплементите на стоката

Универзална Дизел Бензин Бензин 12V Електрична Гориво Пумпа HEP-02A Низок Притисок За Повеќето Автомобил Carburetor Мотоцикл

Карактеристики : мала тежина и малата големина Лесно да се вклопи и да се поврзете.(2 гром одредување , 2 ж�

DEN 1552.00 1650.72

Изработени во Тајван Микро Прекинувач Тактилни Притисни Копче За Chery Cowin Автомобил далечински управувач Клуч копчето се Префрла

Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден3...

DEN 252.00 335.52

J6 Ротирачки Тип на Автомобил Господар Switch 90MMx74.4MM за Автомобил DIY Чист Бакар Анти-истекување Отсечени Исклучување Убие

J6 Ротирачки Тип на Автомобил Господар Switch 90 MMx74.4 MM за Автомобил DIY Чист Бакар Антиистекување Отсечени Ис�

DEN 512.00 568.32