• Новак
Автомобил Стил За Рено Koleos 2017 2018 Додатоци Abs Хром Опрема Кутија Калапи Скратува Или Карбонски Влакна Опрема Трим Покрие Налепница

Автомобил Стил За Рено Koleos 2017 2018 Додатоци Abs Хром Опрема Кутија Калапи Скратува Или Карбонски Влакна Опрема Трим Покрие

DEN 1435.20
DEN 933.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Ширина:
5inch
категорија:
3D
Име На Модел:
опрема трим
Бренд Име:
DOUTIAN
Објектот Должина:
10inch
Објектот Висина:
1inch
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
Други
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Дијаметар:
10inch
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
хром или карбонски влакна

Комплементите на стоката

Автомобил Тело покрие стап нерѓосувачки челик стакло на прозорец за гарнитури столб средната колона трим капи За Рено Kadjar

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Плаќање1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Уни

DEN 1975.00 2219.04

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Русија Знаме Decals Амблем Украси Значка За Форд Фокус 2 3 Рено Киа Рио Тојота Субару Lada

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Русија Знаме Decals Амблем Украси Значка За Форд Фокус 2 3 "Рено" Киа Р�

DEN 180.00 239.52

Автомобил Нерѓосувачки Челик Налепници светлата се префрлите декорација paillette Покрие светлата конверзија префрлете се намали

Автомобил Нерѓосувачки Челик Налепници светлата се префрлите декорација paillette Покрие светлата конверз

DEN 525.00 552.00

Розова Сјај Винил Автомобил Wrap Film Брилијантен Сенди искра дијамант автомобил винил лепило налепница со воздушен балон за

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни ден

DEN 10464.00