• Новак
Висок Квалитет На Флексибилни Зголеми Розова Хром Винил Заврши Филм Фолија За Автомобил Стил Балон За Слободни

Висок Квалитет На Флексибилни Зголеми Розова Хром Винил Заврши Филм Фолија За Автомобил Стил Балон За Слободни

DEN 13053.60
DEN 11618.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
Каталогот и ценовникот и повеќе детални Слики се достапни ако треба, Само НАС КОНТАКТ. Тоа е моќта што можеме да направиме подобро и подобро.52 x 18 милиони/Ролна (5ft x 59ft) Филм Дебелина 0. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден.13 mm Ослободување Хартија 140 g Растеглив Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*12*12cm/Картон ABubble Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 2-3 години, Затворен 4-5 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
[1] Овој хром винил филм може да биде повторно крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
[2] Висок квалитет лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има).
[4] Заштитете го вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини. Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Ширина:
5ft
Објектот Должина:
59ft
is_customized:
Yes
Име На Модел:
NSKM-12
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Висина:
155cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Флексибилни Хром Винил Завиткување Филм
боја:
роуз розова
Функција:
растеглив
Материјал Тип:
ПВЦ

Комплементите на стоката

Бела 3D карбонски влакна винил филм автомобил налепница за автомобилот и електроника со Воздушен Балон За Слободни Автомобил

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни ден

DEN 8592.00

Автомобил Нерѓосувачки Челик Налепници светлата се префрлите декорација paillette Покрие светлата конверзија префрлете се намали

Автомобил Нерѓосувачки Челик Налепници светлата се префрлите декорација paillette Покрие светлата конверз

DEN 525.00 552.00

Тиково Дрвени Текстура Заврши Автомобил Дрво Винил За Ѕид Мебел Автомобил Внатрешни Работи, Големина:1.24X50m/Ролна(4ftX165ft)

Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други дан

DEN 15991.00 18813.12

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Русија Знаме Decals Амблем Украси Значка За Форд Фокус 2 3 Рено Киа Рио Тојота Субару Lada

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Русија Знаме Decals Амблем Украси Значка За Форд Фокус 2 3 "Рено" Киа Р

DEN 180.00 239.52