• Новак
19.9X20CM Тигар Лице се Погледне На Вас, Bardian Винил Decal Автомобил Налепница Автомобил-стил, S6-2038

19.9X20CM Тигар Лице се Погледне На Вас, Bardian Винил Decal Автомобил Налепница Автомобил-стил, S6-2038

DEN 114.72
DEN 69.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен

Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1. Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Бидејќи фокус, па професионални.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Враќање и промена е сега на располагање.100% гаранции нови добра со добра состојба .) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање).
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.4 PX економски пакет (следење не е на располагање. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.9 X20 CM Тигар Лице се Погледне На Вас, Bardian Винил Decal Автомобил Налепница Автомобил-стил, S6-2038
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
Име На Модел:
S6-2038
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
дизајн:
Животните
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
20cm
Објектот Ширина:
19.9cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
Црна СРЕБРО.
Налепница:
автомобил налепница

Комплементите на стоката

Розова Сјај Винил Автомобил Wrap Film Брилијантен Сенди искра дијамант автомобил винил лепило налепница со воздушен балон за

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни ден

DEN 10464.00

2 парчиња Германија, Италија, Англија, Франција НАС Националното Знаме Фендер Страна Декорација Метал Амблем Значка Decal Налепница

2017 НОВИ 2бр Националниот Грб Знаме Налепници Фендер Значка Амблеми Decal Оркестарот мотоцикл автомобил ст

DEN 171.00 335.52

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Буба 07-10 Двоен слој Силика гел Автомобил Контролната Рампа Инструмент Платформа Биро Избегне Светлина

Или не, ве молам, точно пред исплата Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точн�

DEN 888.00 1183.68

Автомобил Нерѓосувачки Челик Налепници светлата се префрлите декорација paillette Покрие светлата конверзија префрлете се намали

Автомобил Нерѓосувачки Челик Налепници светлата се префрлите декорација paillette Покрие светлата конверз

DEN 525.00 552.00

Бела 3D карбонски влакна винил филм автомобил налепница за автомобилот и електроника со Воздушен Балон За Слободни Автомобил

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни ден

DEN 8592.00

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Русија Знаме Decals Амблем Украси Значка За Форд Фокус 2 3 Рено Киа Рио Тојота Субару Lada

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Русија Знаме Decals Амблем Украси Значка За Форд Фокус 2 3 "Рено" Киа Р�

DEN 180.00 239.52

Тиково Дрвени Текстура Заврши Автомобил Дрво Винил За Ѕид Мебел Автомобил Внатрешни Работи, Големина:1.24X50m/Ролна(4ftX165ft)

Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други дан

DEN 15991.00 18813.12