• Новак
12.1 Тесла Вертикален Екран Андроид 6.0.1 Autoradio Главата Единица Автомобил Стерео GPS за Toyota Camry V55 2014 2015 година

12.1 Тесла Вертикален Екран Андроид 6.0.1 Autoradio Главата Единица Автомобил Стерео GPS за Toyota Camry V55 2014 2015 година

DEN 37872.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе брод во рок од 3-8 дена откако по приемот на вашата исплата. ако вашата земја не може да бидат избрани од Aliexpress , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го поддржи еден начин (од Кина до вас) превозот цена, ако ние се потврди погрешни во еден месец. Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички. Ако имате било какви технички проблеми за време на инсталацијата или операција, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечени места, дополнителни трошоци ќе бидат на товар како за на спедитор е превозот го оценувате стандард(оддалечените области од DHL : remoteareas. - Поддршка на 1080 P HD и 3 D позадина - Поддршка надворешни Мобилни хард диск за 1000 GB. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе го поставите наредби. Внимание : Сите се враќа мора да бидат овластени од страна на нас, инаку ние ќе одбие да ја прифати. Answer : ___________________________ Note : Ние ќе брод само преку EMS на клиентите од некои земји како Русија, итн што е подобро за вашето увоз. Гаранцијата е една година под нормални услови(додатоци не се вклучени).

Декларирани спецификации

ROM:
16g
Интерфејс:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Built-in GPS,Радио Тјунер,MP3 Плеери,Екран на Допир
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,Mp4,JPEG,WMA
Објектот Големина:
Din
Од Моќ:
4X45W
Тојота Модел:
Camry
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Бренд Име:
Canavie
Материјал Тип:
ABS & Метал
Објектот Тежина:
7kg
RAM меморија:
1G
OSD Language:
Англиски
Име На Модел:
ЦИРА-Q1217
Din:
Еден Din
Camry-Година:
До 2015
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
Макс Надворешна Меморија:
256g
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Големина На Дисплеј:
12.1
MirrorLink:
Поддржани
капацитивни екран на допир:
Поддржани
Оперативен Систем:
Андроид
Сместување:
Автомобил Конзола

Комплементите на стоката