• Новак
CWTWB1U751 Далечинскиот Клуч 2 Копче со Паника 2008-2014 за Коцка Непријателските Juke Обратно 315mhz со ID46 Чип За NISSAN Remtekey

CWTWB1U751 Далечинскиот Клуч 2 Копче со Паника 2008-2014 за Коцка Непријателските Juke Обратно 315mhz со ID46 Чип За NISSAN Remtekey

DEN 830.40
DEN 664.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

CWTWB1 U751 Далечинскиот клуч 2 копче со паника 2008-2014 за Коцка Непријателските Juke Обратно 315mhz со ID46 чип За NISSAN FCC ID : CWTWB1 U751 Фреквенција : 315mhz Со ID46 чип Копчето : 2 копче со паника Работи на : 2009-2014 за Nissan Cube 2008-2014 за Nissan Непријателските 2011-2014 за Nissan Juke 2012-2014 за Nissan Обратно клучните нож треба да се Prorammed и намалување на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith. Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги, и наплаќаат многу помалку од дилерот. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч изгледа токму иста со слика, ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака или да ја испратите фотографија на вашиот клуч, ние ќе ви помогнат да comfirm. Ако ви треба нешто или имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Декларирани спецификации

Осветленост Дел Број:
CWTWB1U751
Бренд Име:
remtekey
Материјал Тип:
електроника
R/C Функција:
Со
Производителот Дел Број:
CWTWB1U751
Земја/Регион на Автомобил Производство:
-
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
CWTWB1U751
FCC:
CWTWB1U751
Копче:
2+1
Фреквенција:
315mhz
чип:
ID46
клучни Сечилото:
неисечени
профил:
NSN14
Состојба:
Бренд Нови
Работа на:
за Nissan Cube Непријателските Juke Обратно
Година:
2008-2014

Комплементите на стоката