• Новак
2017 OBD1 20pin да OBD2 16pin кабел за BM-W дијагностички интерфејс 20 pin продолжување кабелот Бесплатен Превозот ВИСОК квалитет

2017 OBD1 20pin да OBD2 16pin кабел за BM-W дијагностички интерфејс 20 pin продолжување кабелот Бесплатен Превозот ВИСОК квалитет

DEN 264.00

Достапност
Производот е достапен

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.2017 OBD1 20pin да OBD2 16pin кабел за BMW дијагностички интерфејс 20 pin продолжување кабелот Бесплатен Превозот и ВИСОК квалитет
Карактеристики :
Ова е 20 Pin за да го OBD2 OBD 2 Женски 16 Pin Адаптер Кабел за BMW. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Декларирани спецификации

моќност:
Стандард
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Пластични
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Висина:
10inch
Бренд Име:
SZKWI
Име На Модел:
20pin да OBD2 16pin кабел за BMW дијагностички интерфејс 20
Објектот Должина:
10inch
Напон:
12
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Ширина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
No
Специјални Функции:
USB
Име:
sico
Јазик:
Англиски
is_customized:
Yes
Гаранција:
1 година
Автомобил Производител:
BMW

Комплементите на стоката

60CM Рамен Тенка Како Глупак Кабел OBD OBD2 OBDII 16Pin Машки да се Женски Автомобил Додатоци Дијагностички Алатка за Продолжување

Станот Тенка Како Глупак OBD 2 16 Pin Машки Да се Женски Лактот Продолжување КабелВисококвалитетни материја

DEN 243.00 312.00

Оригиналниот Xhorse КМ Алатка За Ford МОЖЕ да АВТОБУС V2.0 Супериорен Километражата Броило Корекција на Ford КМ Алатка за Ажурирање

4) Ако се најде било каков проблем, можете да испратите автомобил тип и дневник Тогаш вие може да го добие

DEN 8880.00

Фабрика Цена на Големо Видови на OBD2 Автомобил Конектори за 200pcs Висок Квалитет на Приклучокот За Опел com opcom Школка Интерфејс

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ак

DEN 11186.00 11775.36

DWCX Машки ПОВЕЌЕТО Оптички Оптички Влакна Јамка Адаптерот за Полнач Дијагностички Алатка За Порше Audi A4 П5 Q7 Мерцедес Бенц

Причина за Користење : Многу високи автомобилската најчесто ги користат ПОВЕЌЕТО систем, и затоа што по

DEN 669.00 815.52

FINETRIP LCD Дисплеј Пиксели Поправка на Лента на Среброто За BMW 5 Серијата Е34 Инструмент Брзинометар Цртичка Кластер Екранот

Ви благодариме за разбирањето!Имаат одлично време за шопинг!.1) Драг пријател,вашиот почетокот на потврд

DEN 836.00 1007.04

10pcs/многу OBD2 16Pin Машки да се Женски Продолжување Кабел за Префрлување на Приклучок 30cm OBD II Кабел OBD 2 Адаптер Дијагностички

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и М

DEN 2052.00 2160.00