• Новак
MOOL 4X радио наместете 8 канали воки токи PMR Преносни Радио стигнат до 5 km 2 Начин на Радио LCD дисплеј UHF400-470MHZ

MOOL 4X радио наместете 8 канали воки токи PMR Преносни Радио стигнат до 5 km 2 Начин на Радио LCD дисплеј UHF400-470MHZ

DEN 1674.24

Достапност
Производот е достапен

8 канал PMR систем, лесно и забавно
Испраќање и примање на симболи
Дарежливи се движи до 3 км (Max 5 километри поле)
Добар квалитет на звукот, прилагодлив волумен
Ергономски дизајн за цврст стисок
Боја : црвена и црна
Знаејќи дека вашиот пријател е само еден радио-воки токи телефонски повик далеку.
Вашата 2-начин воки-токи се практичен пакет на две, идеални за вас и вашиот најдобар пријател, и се совршен преносни големина за авантури на отворено.
Постојат дури и корисна спојувалка за каиш на вашата 2-начин на радио воки токи кога не е во употреба и во прилог да се кул, позадинско осветлување на LCD екранот.
LCD заднинско осветлување, состојбата на батеријата индикатор
Останете поврзани со вашите пријатели и семејство
Многу погодна за супермаркети, трговски центри, фестивали и сите активности на отворено
Пакетот Вклучува :
4 x Воки Токи (6 * АА батерии не се вклучени)
2 x Упатство
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /-1-3cm.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
LEWEN
Контрола На Пристап:
Никој
Зона Број:
Никој

Комплементите на стоката