• Новак
DWCX Нови 7 см од не ' Рѓосувачки Челик Тешки Snap Shackle D Прстен Вртливата Кауција Одговара за Морски Пловила Јахта Едрење Хардвер

DWCX Нови 7 см од не ' Рѓосувачки Челик Тешки Snap Shackle D Прстен Вртливата Кауција Одговара за Морски Пловила Јахта Едрење

DEN 263.04
DEN 242.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


Нови Нерѓосувачки Челик Snap Shackle Вртливата Кауција Морски Брод Јахта Едрење Хардвер
Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки Челик вкупна Должина : 7 см (2.75 инчи) Сплит Прстенот со Дијаметар : 2 cm (0.78 инчи) Погоден : за Брод Објект се вклучени : 1x Shackle ве Молиме имајте во предвид :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) На бојата на производот може да биде разлика од слика се должи на светлина и на екранот.
Функција :
1) Тешки snap shackle.
2) Зглобот на Вилицата snap кука, форма лесен начин надвор.
3) Брзо ослободување тока отпор на изворот за да се олесни олеснување и одредување токи, со мала челик прстен е добра работа.
4) да се Избегне остри рабови, висока температура, корозија површини.
5) Сплит прстен на клипот pin.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
DWCX
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
7cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.067kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
лесно да се инсталира.
боја:
Сребро.
Вкупна Должина:
7 см (2.75 инчи)
Сплит Прстен Дијаметар:
2 cm (0.78 инчи)
погоден:
За Чамец

Комплементите на стоката