• Новак
Спојката Лост Одговара За АТВ Jinling 250cc 300cc делови ЕЕЗ JLA-21B JLA-923 JLA-931E Quad Велосипед

Спојката Лост Одговара За АТВ Jinling 250cc 300cc делови ЕЕЗ JLA-21B JLA-923 JLA-931E Quad Велосипед

DEN 283.20

Достапност
Производот е достапен


Спојката Лост Одговара За АТВ Jinling 250cc 300cc делови ЕЕЗ JLA-21 B JLA-923 JLA-931 E Quad Велосипед
Фабрика : Jinling АТВ
Модел : JLA-21 B,JLA-923,JLA-931 E
(Ако вашиот модел не е исто како следниве или не се направени во Jinling,не Можете да потврдите дали вашиот велосипед може да го користи тоа,ве Молиме контактирајте со нас)

Декларирани спецификации

Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
JLMOTO
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
JLA-21B-045
Објектот Тежина:
0.2kg
ОДГОВАРА АТВ ИМЕ:
АТВ JINLING 250CC
АТВ МОДЕЛ:
JLA-21B,JLA-923E
АТВ ДЕЛОВИ ИМЕ:
Се справи со бар caliper Assy

Комплементите на стоката

Перформанси мотоцикл масло владетел со термометар моторното масло премерување владетел Нечистотија велосипед АТВ Сребро.

Перформанси атв резервни делови Масло владетелОвие делови се вклопуваат за АТВ,Quad,Јама велосипед,Нечис

DEN 451.20