• Новак
VOQ 2017 Секси Boho Глуждот Хривнија Плажа Монети Anklet Tassel Anklets За Жените Нога Накит Топла Продажба

VOQ 2017 Секси Boho Глуждот Хривнија Плажа Монети Anklet Tassel Anklets За Жените Нога Накит Топла Продажба

DEN 143.04
DEN 114.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-Мејл или Али ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме!
Забелешка :
Ако се измеша нарачки помалку од $180, бесплатен превозот : Кина пост воздух mail;
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС.
Цел повеќе од 3 еез, Попуст 5% попуст. производ прирачник : Наслов : Монети Tassel Anklets Материјал : Алуминиум во Должина : 25cm+6cm Квалитет : 100% висок квалитет

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
25cm+6cm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
VOQ
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
VOQ 04 F04

Комплементите на стоката

YUNRUO Нови Пристигнување Симпатична Кристал Anklet Мода Накит Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Подарок за Жена/Девојка Не

Чист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и антиалергијаКредитна гаранција дека сите слик

DEN 312.00 445.44

ЈУН RUO Мода се Зголеми Злато Anklet Двојно Ѕвона Синџир Шарм Жена Девојка Подарок 316 L ' Рѓосувачки Челик Накит Врвен Квалитет

Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен* Спречување на алерг�

DEN 317.00 576.00