• Новак
Anklets!925 sterling silver жена anklets;Ms исклучителен подарок. детелина pendant нога anklet 27cm долго

Anklets!925 sterling silver жена anklets;Ms исклучителен подарок. детелина pendant нога anklet 27cm долго

DEN 408.00
DEN 347.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Должина:
27cm
Број На Модел На:
A205308
Бренд Име:
Dankadi
Материјал:
Кубен Циркони

Комплементите на стоката

XQNI Мода Писмо Флеш Вежба Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Anklet Нога Синџир Женски Диви Креативни Жени Роденденски Подарок

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Мода Писмо Флеш Вежба Титаниум Ч

DEN 239.00 341.76

ЈУН RUO Мода се Зголеми Злато Anklet Двојно Ѕвона Синџир Шарм Жена Девојка Подарок 316 L ' Рѓосувачки Челик Накит Врвен Квалитет

Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен* Спречување на алерг�

DEN 317.00 576.00

YUNRUO Нови Пристигнување Симпатична Кристал Anklet Мода Накит Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Подарок за Жена/Девојка Не

Чист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и антиалергијаКредитна гаранција дека сите слик

DEN 312.00 445.44

Нови нерѓосувачки челик се зголеми златна боја daisy цвет глуждот хривнија за жени, модата anklet tornozeleira нога накит трговија

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата

DEN 410.00 431.52

Gussiarro 2018 Нова Рунда Кристал Нараквици на ногата на Anklets Женски Бос Капчиња Накит Жените се Зголеми Злато-Боја Нога Синџир

!!! Цел износ $ 10 се испратиле нарачки преку Економски Превозот.Ако Долгатерминот изложеност на пот , Наки

DEN 196.00 206.40