• Новак
Сагата на Tanja Злото Viktoriya Ivanovna Serebryakov Visha Cosplay Костими Cosplay Грб, Совршено Прилагоден за Вас !

Сагата на Tanja Злото Viktoriya Ivanovna Serebryakov Visha Cosplay Костими Cosplay Грб, Совршено Прилагоден за Вас !

DEN 3744.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Но треба плати товар за повторно да ја прати.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со тоа и да ви даде задоволително решение.Ви благодариме.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,ако сте задоволни со костим сте го добиле,ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Големина На Табелата
По -продажбата на услугата
Превозот : Понекогаш ќе има зафатено на транспорт,така што може малку бавно. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ако постојат сигурни дека има некои прашања,ние ќе ви ги даде делумно refound како compensastion,или може да ги испратите назад ,ние ќе ви даде целосна refound.
Cosutme вклучуваат :
капут,панталона,појас,капа
ако сакате custom size,ве молиме дај ни вашиот мерења со цел кутија.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.Исто така, ние ќе контактирајте го изразуваат да ви помогне да го најдете вашиот пакет.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
Пред да го стави на ред.Но, ве молам не грижете се,само да не контактирате за да се прошири на купувачот време.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Сагата на Tanja на
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
cosersuki
Број На Модел На:
EX041203
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
капут,панталона,појас,капа
Знаци:
Viktoriya Ivanovna Serebryakov Visha
Материјал:
Памук мешавина

Комплементите на стоката

Фабриката за директна продажба на високо квалитетни Долго Крзно Elmo Маскота Костим Карактер Cosplay Костим Цртан филм Костим

Карактеристики : мала тежина, удобно носење, добра пропустливост и со јасен поглед; Тоа може да се спроти

DEN 4447.00 5231.52

2017 Сопствени направени Аниме, Кој е Лекар cosplay д-Р Долго Ровот Грб Костим Лекар, Кој Прилагодени Костим ноќта на Вештерките

Компоненти : Overcoat, Врвот, Панталона, Вест, ЛакГлавен Материјал : Единствен Материјал (може да изберете и д

DEN 4368.00

Сопствени Направени Јапонски Аниме Меч Уметност Онлајн Филмот: Ordinal Скала Sinon Cosplay Костим Жените Божиќ Ноќ На Вештерките

Купи со доверба!Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14

DEN 4375.00 4605.60