• Новак
2018 Топла Мускулите Човекот Гумени Костим За Возрасни Ноќта На Вештерките Гумени Костим Прекрасна Фитнес Инструктор Смешно Гигант Карневал Платно

2018 Топла Мускулите Човекот Гумени Костим За Возрасни Ноќта На Вештерките Гумени Костим Прекрасна Фитнес Инструктор Смешно Гигант

DEN 2879.04
DEN 1843.00 -36 %

Достапност
Производот е достапен

Возрасни Ноќта На Вештерките Прекрасна Фитнес Инструктор Гумени Мускулите Човек Костим Смешно Гигант Карневал Партија Се Облекуваат Final Fantasy Cosplay
Бренд Име : СРЕЌЕН ОСТРОВОТ Пол : Унисекс Материјал : W aterproof Полиестер и Е прилагодена : Да Item Type : Гумени Костими За Возрасни Посебни Употреба : Корпоративен Имиџ/Производ, Промоција/Индивидуални Или Колективни Забава/Пријатели Собир/Вечер Перформанси ноќта на Вештерките,Божиќ,Дневна,Карневал,Забава Функција : Карактер Костими Големина Погодни за : Возрасни : 1.4-2 метри висока (Не ограничувајќи се на тежината и половината обемот) на Производот Додатоци : Облека. Фан. Батеријата кутија (батеријата си подготвен) Употреба на Производот : вклучување на пакувањето на производот, по производ поставеност. Вклучување на вентилаторот (тајно скриени во облека) во моќта трансформатор directhy. Фан почнува да се работи.Вие ќе бидете целосно да се прошири во рок од 60 секунди.Симпатична гумени облека да се носат на вашето тело. Лесно да се прошири. Тоа е направен од лесен материјал. Тоа не престане вашата пракса. Се движат на теренот.

Декларирани спецификации

Големина:
One Size
Извор:
Џиновски
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
Гумени Мускулите Гигант Костими За Возрасни Дете
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
СРЕЌЕН ОСТРОВ
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Знаци:
мускулите
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни и деца
Ткаенина Тип:
Oxford
ItemType:
Мускулите Гумени Костим
Знаци:
Хумористични Носии
Функција:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Со батеријата или не ?:
Не, можете да го купите во вашата област.
една големина:
Одговара На Сите Гумени Одговараат На
Апликации:
Ноќта На Вештерките,Божиќ,Дневна,Карневал,Забава

Комплементите на стоката

2017 Сопствени направени Аниме, Кој е Лекар cosplay д-Р Долго Ровот Грб Костим Лекар, Кој Прилагодени Костим ноќта на Вештерките

Компоненти : Overcoat, Врвот, Панталона, Вест, ЛакГлавен Материјал : Единствен Материјал (може да изберете и д

DEN 4368.00