• Новак
Аниме Inuyasha Bankotsu Cosplay Костим Сопствени направени

Аниме Inuyasha Bankotsu Cosplay Костим Сопствени направени

DEN 5760.00
DEN 4781.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен


Аниме Inuyasha Bankotsu Cosplay Костим Сопствени направени
Содржи : грб,панталони,маица,појас,чевли маска
Материјал : униформа платно
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас.
1.Ќе се Машки Или Женски ?
2.Висина
3.Тежина - Вашата Тежина Во Кг.
4.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите.
5.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone.
6.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7.Рамо До рамо - Од Рамо КРАЈ до рамо КРАЈОТ на задниот дел.
8.Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите. Исто така, даде мерење со вашиот лактите свиткани, треба да биде околу една педа подолго.
9.Саканиот Панталони Должина - Од Најмалите Дел Од Половината Од Должината Сакате.

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXS
Извор:
InuYasha
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Inuyasha 01
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
NSOKING
Компоненти:
Панталони
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Bankotsu
Компоненти:
чевли маска
Материјал:
Единствен Платно

Комплементите на стоката

2018 Топла Мускулите Човекот Гумени Костим За Возрасни Ноќта На Вештерките Гумени Костим Прекрасна Фитнес Инструктор Смешно Гигант

Возрасни Ноќта На Вештерките Прекрасна Фитнес Инструктор Гумени Мускулите Човек Костим Смешно Гигант

DEN 1843.00 2879.04