• Новак
Јапонски аниме StrayDogs писател Taijae Ji cos диви куче човековите дисквалификација Cosplay облека

Јапонски аниме StrayDogs писател Taijae Ji cos диви куче човековите дисквалификација Cosplay облека

DEN 2927.52
DEN 2781.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,што е потребно 30-50days во различни земји,60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка. 3, Големина може да се 5cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината. 4. ако сте задоволни со трансакцијата, ве Молиме да се земе еден миг да ја напушти 5 Ѕвезди повратни информации за нас .Ако поради некоја причина, можете да се чувствуваат ние заслужуваат било помалку од 5 Ѕвезди, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на оспорување ако не сте задоволни со нашите производи.ние ќе работиме надвор, така што ќе се совршено задоволни. 5. Купувачот се грижи за сите Custome царинење прашања

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
StrayDogs
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Врвот,Вест,Панталони
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
StrayDogs
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Единствен Платно
Компоненти:
Јака
Знаци:
Dazai

Комплементите на стоката

Сопствени Направени Јапонски Аниме Меч Уметност Онлајн Филмот: Ordinal Скала Sinon Cosplay Костим Жените Божиќ Ноќ На Вештерките

Купи со доверба!Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14

DEN 4375.00 4605.60