• Новак
Судбината Гранд Цел Сакура Сабја Okita Soji Кимоно Cosplay Костим Целосен Сет

Судбината Гранд Цел Сакура Сабја Okita Soji Кимоно Cosplay Костим Целосен Сет

DEN 2055.84

Достапност
Производот е достапен


Судбината Гранд Цел Сакура Сабја Okita Soji Кимоно Cosplay Костим
Вклучувајќи : Појас, Bowknot, Ракавици, Кимоно, leglet, Шамија, Чорапи
Материјал : Вештачка Кожа, Синтетички Свила
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL
Забелешка : Ако не големина одговара, ако е така, ве молиме ни e-mail на Родова, Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина, и Inseam.
Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба.Ви благодариме!

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
судбината гранд цел
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Појас, Bowknot, Ракавици, Кимоно, leglet, Шамија, Чорапи
Материјал:
Вештачка Кожа, Синтетички Свила
Знаци:
Сакура Сабја Okita Soji
Вклучувајќи:
Појас, Bowknot, Ракавици, Кимоно, leglet, Шамија, Чорапи
Материјал:
Вештачка Кожа, Синтетички Свила
Карактер:
Сакура Сабја Okita Soji
Извор:
судбината гранд цел

Комплементите на стоката

Фабриката за директна продажба на високо квалитетни Долго Крзно Elmo Маскота Костим Карактер Cosplay Костим Цртан филм Костим

Карактеристики : мала тежина, удобно носење, добра пропустливост и со јасен поглед; Тоа може да се спроти

DEN 4447.00 5231.52

Сопствени Направени Јапонски Аниме Меч Уметност Онлајн Филмот: Ordinal Скала Sinon Cosplay Костим Жените Божиќ Ноќ На Вештерките

Купи со доверба!Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14

DEN 4375.00 4605.60