• Новак
Durarara!! Shinra Kishitani Cosplay Костим Сопствени Направени Бесплатен Превозот

Durarara!! Shinra Kishitani Cosplay Костим Сопствени Направени Бесплатен Превозот

DEN 3024.00

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
машки големина, женски големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
MBRAVER
Компоненти:
Панталони,Врвот
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
MA
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Shinra Kishitani
Компоненти:
Маица
Материјал:
Други

Комплементите на стоката

Фабриката за директна продажба на високо квалитетни Долго Крзно Elmo Маскота Костим Карактер Cosplay Костим Цртан филм Костим

Карактеристики : мала тежина, удобно носење, добра пропустливост и со јасен поглед; Тоа може да се спроти

DEN 4447.00 5231.52

2017 Сопствени направени Аниме, Кој е Лекар cosplay д-Р Долго Ровот Грб Костим Лекар, Кој Прилагодени Костим ноќта на Вештерките

Компоненти : Overcoat, Врвот, Панталона, Вест, ЛакГлавен Материјал : Единствен Материјал (може да изберете и д

DEN 4368.00