• Новак
Тренди 8мм Волфрам Свадба Прстен Унисекс Свадба Бенд Високо Полиран со Две Парчиња Школки Удобност Одговара на Големината 7-11 Бесплатен Подарок Кутија

Тренди 8мм Волфрам Свадба Прстен Унисекс Свадба Бенд Високо Полиран со Две Парчиња Школки Удобност Одговара на Големината 7-11

DEN 1775.52

Достапност
Производот е достапен


Бренд : Saya
Материјал : Волфрам + Школки
Боја : Сребрена
Ширина : 8mm
Големина : 7.5-10.5, исто така, може да се прилагоди.
Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутија
Како да се измери прстен големина
Плаќање
Ние силно препорачува да направите исплата во Aliexpress, тоа е подобро да се заштити купувачот профит,се надевам, ќе може да разбирањето!
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa, Mastercard, QIWI,Запад Унија и Т/Т(банкарски)
2. Купувачот го заштитите :
Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
Превозот
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите производи на светот преку Кина, воздухот.
2. На pakage ќе биде испорака во рок од 48 часа откако ќе се прими плаќањето .
Сите превозот е следење на број, пакетот може да се провери во било кое време.
3. Нашата цена не вклучува далечински испорака такса, данок, ДДВ итн.
Да се осигура дека вие не треба да плаќаат данок или да се плати минимален данок, ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви даде задоволителен резултат.

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
BJ006
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
волфрам
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
боја:
Сребро.
Ширина:
8mm
Големина:
7.5-10.5
Користете прилики:
Партија, Ангажман, Годишнина, Свадба
плаќање:
Т/T, Paypal, Запад Унија, Зачувам
Е Прилагодена:
Yes

Комплементите на стоката

ANKA топла продаде гроздобер мода прстени со кубни циркони накит мода круг прстен ангажман прстени за жените љубовта е подарок

ANKA топла продаде гроздобер мода прстени со кубни циркони накит мода круг прстен ангажман прстени за жен

DEN 264.48

Целосна Голема промоција Луксузни 320pc 5A CZ 10kt бело злато исполнет Свадба Круг Жените Ангажман, Отворајќи Прстен божиќ подарок

Тоа обично трае 712 работни дена за САД, 1530 работни дена да го други областа на светот.Големина 510 накит 10 KT

DEN 859.00 9547.20

Пад на Превозот Нови Пристигнување Моден Бренд за Накит 10KT Злато Исполнет Оџакот 5A Циркони CZ Партија Жени, Свадба Бенд Прстен

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 10 KT Злато Исполнет Жените Камен : 5 A Бела Кубни Циркон

DEN 2935.00 5755.20

JEXXI Нови Пристигнување Голем Круг Кубни Циркони Жените Свадба Прстени Домот Ангажман Накит Дама Девојка Роденден Подароци Hotsale

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел Купувачот е о

DEN 156.00 236.64

Најдобра Цена Жените Прстени Парична Казна Накит Додатоци Неправилна Геометриска Модна Прстени Ангажман Свадба Циркон Метален

Најдобра Цена Жените Прстени Парична Казна Накит Додатоци Неправилна Геометриска Модна Прстени Ангажм

DEN 192.00 239.52

Моден Жените Луксузен Бренд Кристал Накит Прстен 316L не ' Рѓосувачки Челик, Бели и Црни Транспарентно Намалување Кристал Прстен

MOQ 1pcs Големина 6# / 7# / 8# / 9# Тежина 20g Ширина 18mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз ка

DEN 360.00 379.20

Чендлер Сребро Позлата Накит Пердув Лист Форма Прстени Остава Ретро прилагодливи прстени Целосна Прст Прстени се Отвори Ткаенината

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925SterlingСребрен Накит Пердув Лист Форма Прстени Остава Ретро прилагодливи прстен

DEN 84.00 129.12

Almei 15%Попуст Панк женски Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Кристал Кул Прстен За Мажи со Камења Сребрена Боја Свадба Накит

П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа с�

DEN 202.00 237.60

Vnox Стилски 8мм Флексибилни Rotatable Синџир Прстен за Мажи од Нерѓосувачки Челик, Свадба Бенд Унисекс Накит Мулти Боја Машки

НИ / CA MK / DE Бразил Шпанија Франција Италија обединетото КРАЛСТВО / EUR / AU ЈП / СЕКРЕТАР Швајцарија HK Обемот

DEN 191.00 346.56

Топла Луксузни Гроздобер Голем Камен Кристал Златна Боја Прстен Персоналните Црвена Свадба Прстени За Жените Изјава За Индискиот

Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.ПРОИЗВОД НАСТАВАТопла Луксузни Гроздобер Голем Камен Крис�

DEN 86.00 143.52

2017 Уникатен Дизајн Голема Светло Сини Кристал Керамички Прстен За Дама Црно Бела Керамички Жените Прстени За Ангажирање Подарок

*Меѓународната парцели нормално се земе 25 работни дена за unpdating следење на информации онлајн Имаме наша�

DEN 220.00 431.52

Uloveido Жените Класичен Австриската Кристали Мода Прстени Романтични Делфин Ангажман Свадба Прстен Децата Ден Подарок PJ127

6315793991089 px;">.НОВИ Жените Класичен Австриската Кристали Мода Platinum Позлатен Златни Прстени Романтични Дел�

DEN 155.00 205.92

Домот Океанот Сина 6mm Камен Отвори Булчински Поставува Мода Свадба Прстени За Жени, Полн Малите Циркони Микро отвори Накит

Домот Океанот Сина 6mm Камен Отвори Булчински Поставува Мода Свадба Прстени За Жени, Полн Малите Циркони

DEN 244.00 479.52