• Новак
Оксфорд Ткаенина Вежба Алатка Торба Појас Појас Подебели Електрична Алатка за Полнење на Батеријата Ударна Дупка Складирање Торба Занитвам алатка торба електрич?

Оксфорд Ткаенина Вежба Алатка Торба Појас Појас Подебели Електрична Алатка за Полнење на Батеријата Ударна Дупка Складирање Торба

DEN 456.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет Материјал од подебели Оксфорд ткаенина за производство, инструментално торба 6 занитвам арматура, за да се обезбеди трајност Може да биде ставен во батеријата, вежба устата, различни користи заедно Спецификација : Име на Производ : Вежба Алатка Торба Материјал : Оксфорд ткаенина + заковки Боја : Црна Тежина : A : 150g Користи : Вежба алатка торба, електрични алатка торба
Производ Содржина : A : 1 x Оксфорд ткаенина вежба алатка торба (Не вклучувајќи ols)

Декларирани спецификации

Тип:
Торба
Број На Модел На:
lyh-80
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Име на производ:
алатка кеси
Поддршка:
алатка појас
Видови на:
електрични алатки
Производот употреба:
Вежба џебови
категорија:
алатка торба
Видови:
WORKPRO
Големина:
As shown in the picture

Комплементите на стоката

1PC Автомобил Назад Задните Трупот Седиште Еластична String Нето Мрежа за Складирање Торба Џеб Кафез Складирање торба S08 Капка

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.100% сосема нов и ви

DEN 86.00 104.16

Jetech трајни вода бесплатен половината техничар алатка торба торбичка организатор средни шрафцигер клуч комбо носат носителот

времето за испорака е за 715 дена.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за р�

DEN 1097.00 1246.56

1PC Мулти-боја за Складирање Алатки Торба Комунални Торба Оксфорд Платно Водоотпорен Мултифункционален За Мали Метални Дел Со

Карактеристики: 1.Флексибилност, квалитетен и доверлив 2.Лесен за носење, мали димензии, мала тежина 3.Ши

DEN 143.00 171.84

200pcs/многу, 8x12cm Чист алуминиум торба - сребрена бела чистота пластична фолија торбичка топлина печат, мирис доказ пакет

Разликата помеѓу чиста алуминиумска фолија и позлата алуминиумска фолија : Материјал, чист алуминиум т�

DEN 428.00 475.20