• Новак
1KW/2KW/3KW/4KW DN25 1.0 Нишка Ултразвучно Електрична Топлина Цевка, Foldback Бојлер Елемент за Соларна Енергија Резервоарот за Вода

1KW/2KW/3KW/4KW DN25 1.0 Нишка Ултразвучно Електрична Топлина Цевка, Foldback Бојлер Елемент за Соларна Енергија Резервоарот

DEN 715.20
DEN 715.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


материјал : не ' рѓосувачки 304
цевка со дијаметар : 8 mm
навој дијаметар : 32-милиметри
главната примена : течни греење
моќност : 1 KW напон : 220 V L=180mm
моќност : 2 KW напон : 220 V L=220mm
моќност : 3 KW напон : 220 V/380 V L=260mm
моќност : 4 KW напон : 220 V/380 V L=300мм
забелешка : ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби.


Декларирани спецификации

боја:
1KW 220V, 2KW 220V, 3KW 220V, 4KW 220V, 3KW 380V, 4KW 380V
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BD14
Тип:
Други
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

БРЗА Бесплатен превозот попуст целосен сет 4 боја т-маица печатење на екран комплет притиснете печатач машина флеш фен expsoure

39 X3 Yard 80 M екран ткаенина5)1.5" (92cmx92cmx59cm83cm)2.7" (45x55cm)5 Фондацијата Големина : 36"x36"x23"32.30 Кубен Метар1800 W Флеш ФенГ

DEN 154268.00 164114.40

15mm YG8 (10PCS/многу) легура топки, волфрам карбид топка за вметнување имајќи инструмент/ sclerometer/ риболовни средства/вентили/имајќи

15mm волфрам карбид топката YG8(10 PCS / многу ) за вметнување имајќи инструмент / sclerometer / риболовни средства1..

DEN 3264.00

Вграден-во термостат на 80C Силикони Грејач Алатки загрева Автомобил Шофершајбната Екран Wiper Де-шлаг Снег Топење x 25мм 2000mm

Ние ќе производство за вас и ние ќе ви обезбеди најдобра цена Аналитички инструменти 16 печено првенство

DEN 2097.00 2207.52

130-180 PSI 1-Порта Прилагодливи Притисок се Префрлите на Контрола Вентил за Воздушниот Компресор Црвено вклучување/Исклучување

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

DEN 832.00 895.20

6Pcs/Set М3-M10 Мултифункционален Завртка Допрете го Постави Високо-брзински Челик Хексадецимален се Справи со Машина за Прислушување

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена о

DEN 492.00 912.00