• Новак
Нови Метрички Дијаметар Микрометар Мерач Caliper Алатка Micrometers Machinist Мерење Алатки 0-25мм 0.01 mm

Нови Метрички Дијаметар Микрометар Мерач Caliper Алатка Micrometers Machinist Мерење Алатки 0-25мм 0.01 mm

DEN 384.00
DEN 307.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Нови Метрички Дијаметар Микрометар Мерач Caliper Алатка Micrometers Machinist Мерење Алатки 0-25мм 0. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.01 mm
-Одлично за machinists и jewelers за прецизни мерења
-Добро балансирана напрсток дијаметар со различни бројки за лесно читање
-Спакуван со пластични тежок случај
-Добар квалитет и Најдобра цена, Лесно трансакција, Одлична купување искуство. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Пакет се вклучени :
1 x Микрометар
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Декларирани спецификации

Тип:
Рака Алатка Делови

Комплементите на стоката

Кол 70mm 24V 52W Електротермичка филм ПИ електрична топлина одбор 3D печатач грејач подлога масло грејач fleacible силикони греење

2 во употреба при ниски температури средина, направи опрема за да стигнат на безбедно температура 6 топо�

DEN 1185.00 1247.52

Вграден-во термостат на 80C Силикони Грејач Алатки загрева Автомобил Шофершајбната Екран Wiper Де-шлаг Снег Топење x 25мм 2000mm

Ние ќе производство за вас и ние ќе ви обезбеди најдобра цена Аналитички инструменти 16 печено првенство

DEN 2097.00 2207.52

J023b Дрво Авион Работ Мини Дрво Копаат DIY Модел Правење Полирање на Алатки, Бесплатен Превозот Русија, Канада, Австралија

5 cm, дебелината за 2.)3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист как�

DEN 336.00 353.76

200*200mm220V Knob контрола на температурата FPB сплит екран богатство,греење плоча силикони грејач подлога елемент флексибилни

Температурата опсег : 3011030150 степени контрола на температурата knob (изборен) Дигитална контрола на темпер

DEN 3328.00 3503.52