• Новак
Масло бесплатни Воздушниот Компресор Висок притисок на Бензинска Пумпа Спреј Машини за Воздушниот компресор мали пумпа 1000W100L

Масло бесплатни Воздушниот Компресор Висок притисок на Бензинска Пумпа Спреј Машини за Воздушниот компресор мали пумпа 1000W100L

DEN 93667.20

Достапност
Производот е достапен


Масло бесплатни Воздушниот Компресор Висок притисок на Бензинска Пумпа Спреј Машини за Воздушниот компресор мали пумпа 1000 W100 L

Декларирани спецификации

Бренд Име:
newswan
Број На Модел На:
NSD-ТД-1000W100L
Материјал:
леано железо
is_customized:
No
Тип:
Моќ Алатка Делови
Напон:
220V
моќност:
2200W
Работен Притисок:
0.5-0.8 Mpa
класа на изолација:
B
Тежина:
85kg
Големина:
120*45*84(cm)

Комплементите на стоката

200CC/45*120mm/220V за медицинска опрема (на пример, на крвниот одбор Дигитален дисплеј температура контролер Силикони грејач

Основна спецификација : demension : 45*120mm напон : 220 V Производи вклучуваат : силикони грејач подлога (1 / компјут

DEN 6840.00 7199.52

6Pcs/Set М3-M10 Мултифункционален Завртка Допрете го Постави Високо-брзински Челик Хексадецимален се Справи со Машина за Прислушување

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена о

DEN 492.00 912.00

J023b Дрво Авион Работ Мини Дрво Копаат DIY Модел Правење Полирање на Алатки, Бесплатен Превозот Русија, Канада, Австралија

5 cm, дебелината за 2.)3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист как

DEN 336.00 353.76

130-180 PSI 1-Порта Прилагодливи Притисок се Префрлите на Контрола Вентил за Воздушниот Компресор Црвено вклучување/Исклучување

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

DEN 832.00 895.20

15mm YG8 (10PCS/многу) легура топки, волфрам карбид топка за вметнување имајќи инструмент/ sclerometer/ риболовни средства/вентили/имајќи

15mm волфрам карбид топката YG8(10 PCS / многу ) за вметнување имајќи инструмент / sclerometer / риболовни средства1

DEN 3264.00

200*200mm220V Knob контрола на температурата FPB сплит екран богатство,греење плоча силикони грејач подлога елемент флексибилни

Температурата опсег : 3011030150 степени контрола на температурата knob (изборен) Дигитална контрола на темпер

DEN 3328.00 3503.52

БРЗА Бесплатен превозот попуст целосен сет 4 боја т-маица печатење на екран комплет притиснете печатач машина флеш фен expsoure

39 X3 Yard 80 M екран ткаенина5)1.5" (92cmx92cmx59cm83cm)2.7" (45x55cm)5 Фондацијата Големина : 36"x36"x23"32.30 Кубен Метар1800 W Флеш ФенГ

DEN 154268.00 164114.40