• Новак
Опрема пумпа CBN 306, правото на ротација, нема крај масло штекер, долго splined окно, ве молиме проверете кај нас за ротација кога цел

Опрема пумпа CBN 306, правото на ротација, нема крај масло штекер, долго splined окно, ве молиме проверете кај нас за ротација

DEN 1823.52

Достапност
Производот е достапен


Дел име : Опрема пумпа
splined вратило (на повеќе бунари);
Ротација : ПРАВО (лице долгото вратило, вратило ротира анти насока на стрелките на часовникот)
ве молиме проверете со нас, ако не се обезбеди ротација начин.

Декларирани спецификации

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
Бибиси арапски-E306
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No

Комплементите на стоката

Масло бесплатни Воздушниот Компресор Висок притисок на Бензинска Пумпа Спреј Машини за Воздушниот компресор мали пумпа 1000W100L

Масло бесплатни Воздушниот Компресор Висок притисок на Бензинска Пумпа Спреј Машини за Воздушниот ком

DEN 93667.20

15mm YG8 (10PCS/многу) легура топки, волфрам карбид топка за вметнување имајќи инструмент/ sclerometer/ риболовни средства/вентили/имајќи

15mm волфрам карбид топката YG8(10 PCS / многу ) за вметнување имајќи инструмент / sclerometer / риболовни средства1..

DEN 3264.00

200*200mm220V Knob контрола на температурата FPB сплит екран богатство,греење плоча силикони грејач подлога елемент флексибилни

Температурата опсег : 3011030150 степени контрола на температурата knob (изборен) Дигитална контрола на темпер

DEN 3328.00 3503.52

130-180 PSI 1-Порта Прилагодливи Притисок се Префрлите на Контрола Вентил за Воздушниот Компресор Црвено вклучување/Исклучување

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

DEN 832.00 895.20