• Новак
AISHAN TS254 304 трактор со FD мотор FD295T, 2100T, хард линија за вентил рокер

AISHAN TS254 304 трактор со FD мотор FD295T, 2100T, хард линија за вентил рокер

DEN 383.52

Достапност
Производот е достапен


Дел број :
Дел име : тешко линија за вентил рокер окно
Трактор : TS254 304 со мотор Feidong бренд 295 T 2100 T

Декларирани спецификации

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
TS254 TS304
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No

Комплементите на стоката

Масло бесплатни Воздушниот Компресор Висок притисок на Бензинска Пумпа Спреј Машини за Воздушниот компресор мали пумпа 1000W100L

Масло бесплатни Воздушниот Компресор Висок притисок на Бензинска Пумпа Спреј Машини за Воздушниот ком�

DEN 93667.20

6Pcs/Set М3-M10 Мултифункционален Завртка Допрете го Постави Високо-брзински Челик Хексадецимален се Справи со Машина за Прислушување

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена о

DEN 492.00 912.00

15mm YG8 (10PCS/многу) легура топки, волфрам карбид топка за вметнување имајќи инструмент/ sclerometer/ риболовни средства/вентили/имајќи

15mm волфрам карбид топката YG8(10 PCS / многу ) за вметнување имајќи инструмент / sclerometer / риболовни средства1..

DEN 3264.00