• Новак
Pro1000s Мулти-функција програмер хард диск ic читање пишување алатка за iPhone 7 7p 6s 6 5s 4s логика baseband-ЧИП NAND Програмер

Pro1000s Мулти-функција програмер хард диск ic читање пишување алатка за iPhone 7 7p 6s 6 5s 4s логика baseband-ЧИП NAND Програмер

DEN 4224.00
DEN 3971.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Поддршка на 6 - сп логика baseband-от чипови, зборување, читање и пишување, слободен хард диск капацитет, оригиналните податоци линија откривање, батерии, клучен поправка на батеријата, батерија живот циклуси каква било измена и информации за батеријата за откривање, промена на бојата сериски број земји модел за поддршка 4 4 s 5 5 c 1 2 3 4 5 s mini1 6 6 плус 6 мини 2, 3, 4, 5 Идентификација - PRO1000 кабел откривање, втор податоци линија информации откривање, оригиналниот/не MFI идентификација

Декларирани спецификации

боја:
Pro1000 домаќин, 32 и 64 битни hdd модул, baseband-чип 3pcs, 7-7P baseband-от логика, 6 6s логика на чип 2 парчиња, 4s-7p чип држачот за Кабел откривање modu, за iPad2 3 4module
is_customized:
No
Тип:
Други
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
pro1000s

Комплементите на стоката

J023b Дрво Авион Работ Мини Дрво Копаат DIY Модел Правење Полирање на Алатки, Бесплатен Превозот Русија, Канада, Австралија

5 cm, дебелината за 2.)3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист как

DEN 336.00 353.76

15mm YG8 (10PCS/многу) легура топки, волфрам карбид топка за вметнување имајќи инструмент/ sclerometer/ риболовни средства/вентили/имајќи

15mm волфрам карбид топката YG8(10 PCS / многу ) за вметнување имајќи инструмент / sclerometer / риболовни средства1..

DEN 3264.00

6Pcs/Set М3-M10 Мултифункционален Завртка Допрете го Постави Високо-брзински Челик Хексадецимален се Справи со Машина за Прислушување

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена о

DEN 492.00 912.00