• Новак
Дувачкиот Дрвена Кутија Coner,Вино Кутија Заштитник,Антички Бронза Шупливи Мебел Покритие,Триаголник Агли,80*80*15mm,1PC

Дувачкиот Дрвена Кутија Coner,Вино Кутија Заштитник,Антички Бронза Шупливи Мебел Покритие,Триаголник Агли,80*80*15mm,1PC

DEN 215.52
DEN 153.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
80*80*15mm
боја:
античкиот боја
ОДГОВАРА ЗА:
DIY
Големина:
80*80*15mm
Материјал:
Дувачкиот
Висина:
13mm

Комплементите на стоката

5pcs/set Гроздобер мебел додатоци Накит Кутија Куфер Заклучување Кука Случај Hasp Кука Зглоб Latch Бронза на Ѕвонење Фати Декоративни

На latch со одличен антикорозија својства, тоа се осигура позитивен чекање и нема да се лизга отвори.Идеал

DEN 229.00 382.08