• Новак
За Kia Sportage ајкула перка антена посебен автомобил радио aerials ајкула перка авто антена сигнал Kia Sportage r 3

За Kia Sportage ајкула перка антена посебен автомобил радио aerials ајкула перка авто антена сигнал Kia Sportage r 3

DEN 475.20

Достапност
Производот е достапен


На дното дупка големина : 10x6.2 cm,pls направени сигурни дека вашата оригинална
антена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.
Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Aerials
Frequence Опсег:
FM/AM
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Модел Година:
сите годината
Објектот Тежина:
0.13kg
Објектот Ширина:
7.7cm
Бренд Име:
DA
Име На Модел:
За Kia Sportage
Специјални Функции:
Пијано боја
Автомобил Производител:
Kia
Објектот Должина:
16.9cm
Објектот Висина:
6.3cm
Материјал Тип:
ABS+Пијано боја

Комплементите на стоката

Автомобил Стил Автомобил Антена За HYUNDAI Седан Салон Ајкула Перка Радио Антена DIY Автомобил Радио Антена Подесување Делови

KUNFINE Автомобил Стил Автомобил Антена За HYUNDAI Седан Салон Ајкула Перка Радио Антена DIY Автомобил Радио Ан

DEN 387.00 455.52