• Новак
10pcs RHS Нов Производ за Asvape 200w Силикони Случај Покрие со кул дизајн и убави бои бесплатен превозот

10pcs RHS Нов Производ за Asvape 200w Силикони Случај Покрие со кул дизајн и убави бои бесплатен превозот

DEN 1727.52

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на RHS Официјалната продавница
10pcs RHS Нов Производ за Asvape 200w Силикони Случај Покрие со кул дизајн и убави бои бесплатен превозот
Опис На Производот
Производ Слики
Забелешка
Ве молиме оставете порака за бои претпочитате. Без порака, бојата ќе биде случаен.
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални за производство на ecig кутија современи силикони случај во Кина.
2.На одобрување од FDA храна одделение силиконски се зема како материјал за да се гарантира и за тебе и нашето здравје.
3. Совршен и внимателен дизајн за да се направат силикони случај може да се даде на вашата сакана уред најдобра заштита и декорација.
4. Многу производи за вашиот избор за да ги задоволи вашите боја барање. c olor барање.

Декларирани спецификации

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Asvape 200w
Техника:
Handpainted
Материјал:
Силикони
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
RHS
Количина:
5-10
Функција:
Еко-Пријателски
Плоча Тип:
плоча јадење

Комплементите на стоката

7 Инчен Сини Цвеќиња Печатени Во стаклен Декорација Круг Јадења & Плочи Коска Кина Прибор за јадење Плоча Кујна Бифтек Чинија

A : Плоча Ширина 21cm Висина од 3,5Б : Плоча Ширина 21cm 2cm ВисинаC : Сад Ширина 12.5 cm Hieght 6.5 смD : Сад Широчина 11.5 cm В

DEN 428.00 475.20