• Новак
Дигитални AV Адаптер за Телефонски Таблета Аудио Видео на HDMI за ТВ-лцд Проектор VGA За iPhone 5 6 7 Плус 8 Плус iPad Samsung S8 S8+ LG Андроид

Дигитални AV Адаптер за Телефонски Таблета Аудио Видео на HDMI за ТВ-лцд Проектор VGA За iPhone 5 6 7 Плус 8 Плус iPad Samsung

DEN 987.84

Достапност
Производот е достапен

да HDCP или Платени или Netflix итн.Снабдувањето со електрична енергија е само за адаптер работи ,не за полнење на телефонот или подлога,се разбира,тоа исто така ќе го полните телефонот simultanously : ) 5.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
.Треба да се користи заедно со свој Оригинален кабел за Податоци,pls НЕ се користи за замена на кабел, бидејќи некои замена на кабел не поддржува HDMI функцијата. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас.0 над телефони кој има USB Debugging функција ,да се Android телефони,треба да се користи заедно со "EZCast" стан,стан е слободен и лесен за да го преземете преку тв QR код. Висока-перформанси на дигиталните чип обработка Покаже вашиот телефон или подлога за голема high-definition TV, монитор, или проектор Споделување на вашите фотографии и видеа на поголем екран со семејството и пријателите. видео не може да игра. Ние не сме одговорни за царински давачки или било која такси (ако имаат,купувачите треба да биде одговорен за тоа)
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. НЕ ги Поддржува сите Андроид Телефони,така, тоа ќе биде најдобро е да се консултирате со нас пред да ја купите. Одлично за презентација.

Декларирани спецификации

боја:
Сребро.
Бренд Име:
ONTEN
Влезен Напон:
Стандард
Број На Модел На:
OT9167
Излезниот Напон:
Стандард
Мало Пакет:
Никој
HDMI/VGA/Data Кабли итн.:
Никој

Комплементите на стоката