• Новак
Delippo 12V 3А 36W AC Адаптер за Полнач за Lenovo ThinkPad 10 напојување

Delippo 12V 3А 36W AC Адаптер за Полнач за Lenovo ThinkPad 10 напојување

DEN 767.52
DEN 721.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен


Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
Општо земено, ние ќе ви испратиме стоката во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди е многу, многу важно за нас.
Испорака
1. Тоа е нашиот живот, за да преживее.ние ќе го испратам до тебе според штекер стандард на вашата земја. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ако купувачот поправка од себе во рамките на гаранцијата време и продавачот е овластен, гаранција во 26 месеци ќе бидат недостапни. Ние ќе се потрудиме за да можете 100% задоволство.
Повратни информации
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, доколку имате било истрага во врска со предметот или на нашата услуга пред да замине повратни информации. На производи се целосно тест пред испорака. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Покрај тоа, лошите временски услови и празници или топла сезони може да предизвика доцнење на испораката. И ние обезбедуваме 26 месеци гаранција освен за батеријата со три месеци гаранција. Ние ќе се обиде да одговори на било порака во рок од 24 работни часа.
Плаќање
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите ред со нас. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.

Декларирани спецификации

Излезниот Напон:
12v
Пакет:
Yes
Бренд Име:
DELIPPO
Излезна Струја:
3A
Број На Модел На:
12V 3А мали плоштадот usb
Гаранција:
26 месеци
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Излез:
12V 3А
моќност:
36w
конектор:
мал плоштад usb
ОЕМ:
Yes
Приклучете:
ЕУ,ВЕЛИКА БРИТАНИЈА,АУ,НИ
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Комплементите на стоката