• Новак
19V 6.32 ac адаптер PA5181U-1ACA полнач за лаптоп Toshiba Satellite P770 P770D P775 P775D P870 P870D P875 P875D S70 S70T S75

19V 6.32 ac адаптер PA5181U-1ACA полнач за лаптоп Toshiba Satellite P770 P770D P775 P775D P870 P870D P875 P875D S70 S70T S75

DEN 1276.32

Достапност
Производот е достапен

19 V 6.32 ac адаптер PA5181 U-1 ACA полнач за лаптоп Toshiba Satellite P770 P770 D P775 P775 D P870 P870 D P875 P875 D S70 S70 T S75 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 120 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 6.32 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Декларирани спецификации

Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
PA5083A-1AC3
Бренд Име:
Firstmax
Излезна Струја:
6.3 На
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Комплементите на стоката