• Новак
Ownsun Грешка Слободни T15 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За BMW X1

Ownsun Грешка Слободни T15 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За

DEN 1007.52
DEN 957.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни T15 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Сијалица Точно Одговара За BMW X1 Карактеристики :
1.Состојба : 100% сосема нов.
2. Долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа . 3. Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување . 4. Висок светлост . 5. Лесно да се инсталира,сите се plug & play . 6. Константна струја . 7.Побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор. 8.Моделот е иста како на оригиналните светлина, нема потреба од промена на автомобил жица rute,само relace тоа директно. 9. Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно флип тоа 180 степени (јават на поларитетот). 10. 1156 BA15 S = 1156 BA15 S 1073 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1680 5007 5008 7506 7527 (Еден Контакт) Спецификации :
1.Приклучок Тип : T15.
2. Работен Напон : DC10-24 V. 3. Светла Боја : Бела. 4. Осветлување На Аголот : 360 Степени. 5. Животен век : >до 50.000 часа. 6. Температура на бојата : 6000 K. Пакет Содржина : 1 * Бела Копија Обратна Светилки
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите, сите се во парк и е подготвен за испорака
**Ве молиме проверете Приклучок на вашиот стар светилка за да се зголеми двојно-проверете ја компатибилноста пред купување**
**Оваа Сијалица не е за светла или висок зрак светлина!
Детали :

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Бела
X1-Година:
2014,2013,2015,2011,2010,2012
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T15
Тип На Објект:
Обратна Светла
Објектот Тежина:
0.5
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
Ownsun
BMW Модел:
X1
Wattage:
10W
Име На Модел:
HQSEF00010

Комплементите на стоката

FEELDO 200Pcs Бел Автомобил Внатрешни работи BA9S T4W Светлината Цевка Сијалица Читање LED Светлина, Крушка Светилка Стил Светилка

Опис : Item База : BA9 S T4 W LED Чип : Светлината Цевка Чип Количина : 1 SMD Напон : DC12 V LED Моќ : 1 W Лумен : 100 LM Боја : Бел

DEN 2742.00 3264.00

W5W T10 доведоа автомобил светлината led бела филамент авто Внатрешни работи читање купола крушка светилка парче стакло светилки

W5 W T10 кочан led стакло на автомобилот на светлината led филамент auto автомобили читање купола крушка светил

DEN 125.00 147.36

KEYECU 5x 17 ПРЕДВОДЕНА од Килибар Хром Торпедо Кабината Маркер Царинење Покривот Работи Врвот Светлина Собранието за Тешки Камиони

Примена : Универзалната за Камиони, приколки, трактори, полуприколка, Депонија Камион, автобус, брод, спе

DEN 3644.00 3835.20