• Новак
2 Парчиња БЕЛО/Црвено Сијалица 1157 Ba15D 20W 5-Кри XP-E Чипови 360Deg Led диоди за Malibu 12V-30V AC/DC Пејзажот За Чамец, RV, Автомобил

2 Парчиња БЕЛО/Црвено Сијалица 1157 Ba15D 20W 5-Кри XP-E Чипови 360Deg Led диоди за Malibu 12V-30V AC/DC Пејзажот За Чамец, RV,

DEN 1440.00
DEN 1152.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Сите објектот може да се врати за размена на само.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.
Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Ние не бродот за да PO. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Ние Не Го Поправи Или Да Го Замени Предмети Со An Expired Гаранција.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела
Име На Модел:
ba15d
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
BA15D (1157)
Wattage:
10W
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
Yadasatuna
Објектот Тежина:
20g

Комплементите на стоката

27mm C5W LED Festoon Купола Светлина 12V DC Доведоа Автомобил Внатрешни работи Читање Багажникот светилки Сијалица, Бела 2 парчиња

,Ltd е професионална производител и извозник на авто автомобил светла,како што се led маркер ангел очи за BMW

DEN 146.00 153.60