• Новак
1 Пар Вртење Светилки Фендер Страна Маркер Светилка Светла GJ6A-51-120 RH+LH за MAZDA 5

1 Пар Вртење Светилки Фендер Страна Маркер Светилка Светла GJ6A-51-120 RH+LH за MAZDA 5

DEN 1151.52
DEN 1059.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.
1 Пар Вртење Светилки Фендер Страна Маркер Светилка Светла GJ6 A-51-120 RH+LH за MAZDA 5
Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
sl
Име На Модел:
SL1252-5
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Температура На Боја:
5000K
Mazda Модел:
5
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Објектот Тежина:
200g
Wattage:
35W
ОЕМ Дел Не.:
GJ6A-51-120
Автомобил модел:
за MAZDA 5

Комплементите на стоката

Ownsun Грешка Слободни T15 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни T15 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обрат�

DEN 957.00 1007.52

FEELDO 200Pcs Бел Автомобил Внатрешни работи BA9S T4W Светлината Цевка Сијалица Читање LED Светлина, Крушка Светилка Стил Светилка

Опис : Item База : BA9 S T4 W LED Чип : Светлината Цевка Чип Количина : 1 SMD Напон : DC12 V LED Моќ : 1 W Лумен : 100 LM Боја : Бел�

DEN 2742.00 3264.00