• Новак
10pcs T10/194/W5W 6W КОЧАН LED Bombillas 12V CC reemplazo 6000K бланко puro Став coches де lectura, luces interiores Lamparas

10pcs T10/194/W5W 6W КОЧАН LED Bombillas 12V CC reemplazo 6000K бланко puro Став coches де lectura, luces interiores Lamparas

DEN 912.00
DEN 730.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.10pcs T10/194/W5 W 6 W КОЧАН LED Bombillas 12 V CC reemplazo 6000 K бланко puro Став coches де lectura, luces interiores Lamparas
Descripción del producto
Caracteristicas :
Fácil де instalar, едноставна де instalar, basta conectarlo y jugar.
Буена disipación де calor, алта resistencia a la temperatura, choques resistencia, боја vivo.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Ние нема да бидат одговорни за купувачот било какви штети и загуба над цел износ дека купувачот има вистински платената нас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.3 mm x само 11,6 mm
Duración de la vida : 50.
Funciones : Lectura, luces interiores, лас luces del techo, Tunning luces, luces indicadoras, итн. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Пакување :
2x T10 12 SMD 2835 canbus светлина
Опис на производот
Материјал : Метал
Крај : Нерѓосувачки Челик
Напон : 12 -30volts
Тела Карактеристики : .Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Царинење Светла
Име На Модел:
T10 КОЧАН
Бренд Име:
Yadasatuna
Wattage:
5W
Објектот Тежина:
20g

Комплементите на стоката

27mm C5W LED Festoon Купола Светлина 12V DC Доведоа Автомобил Внатрешни работи Читање Багажникот светилки Сијалица, Бела 2 парчиња

,Ltd е професионална производител и извозник на авто автомобил светла,како што се led маркер ангел очи за BMW

DEN 146.00 153.60