• Новак
Ownsun Грешка Бесплатен Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За Jeep Compass 11-13

Ownsun Грешка Бесплатен Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За Jeep

DEN 1391.52
DEN 1322.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни T15 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Сијалица Точно Одговара За Jeep Compass 2011-2013 Карактеристики :
1.Состојба : 100% сосема нов.
2. Долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа . 3. Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување . 4. Висок светлост . 5. Лесно да се инсталира,сите се plug & play . 6. Константна струја . 7.Побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор. 8.Моделот е иста како на оригиналните светлина, нема потреба од промена на автомобил жица rute,само relace тоа директно. 9. Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно флип тоа 180 степени (јават на поларитетот). 10. 1156 BA15 S = 1156 BA15 S 1073 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1680 5007 5008 7506 7527 (Еден Контакт) Спецификации :
1.Приклучок Тип : T15.
2. Работен Напон : DC10-24 V. 3. Светла Боја : Бела. 4. Осветлување На Аголот : 360 Степени. 5. Животен век : >до 50.000 часа. 6. Температура на бојата : 6000 K. Пакет Содржина : 1 * Бела Копија Обратна Светилки
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите, сите се во парк и е подготвен за испорака
**Ве молиме проверете Приклучок на вашиот стар светилка за да се зголеми двојно-проверете ја компатибилноста пред купување**
**Оваа Сијалица не е за светла или висок зрак светлина!
Детали :

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T15
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Тип На Објект:
Обратна Светла
Wattage:
10W
Објектот Тежина:
0.5
Компас-Година:
2013,2012,2011
Име На Модел:
HQSEF00010
Бренд Име:
Ownsun
Jeep Модел:
Компас

Комплементите на стоката

FEELDO 200Pcs Бел Автомобил Внатрешни работи BA9S T4W Светлината Цевка Сијалица Читање LED Светлина, Крушка Светилка Стил Светилка

Опис : Item База : BA9 S T4 W LED Чип : Светлината Цевка Чип Количина : 1 SMD Напон : DC12 V LED Моќ : 1 W Лумен : 100 LM Боја : Бел�

DEN 2742.00 3264.00

Ownsun Грешка Слободни T15 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни T15 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обрат�

DEN 957.00 1007.52

27mm C5W LED Festoon Купола Светлина 12V DC Доведоа Автомобил Внатрешни работи Читање Багажникот светилки Сијалица, Бела 2 парчиња

,Ltd е професионална производител и извозник на авто автомобил светла,како што се led маркер ангел очи за BMW

DEN 146.00 153.60