• Новак
10pcs Xenon Бела Премиум LED Сијалица Внатрешни работи Читање Светлина Кит за BMW Z4 E89 2009-20XX со Мапата Светлосна Купола Светлина на Сите во еден комплет

10pcs Xenon Бела Премиум LED Сијалица Внатрешни работи Читање Светлина Кит за BMW Z4 E89 2009-20XX со Мапата Светлосна Купола

DEN 959.52

Достапност
Производот е достапен


X-СВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led. Ние тестирани многу различни доведе во пазарот,пред година на 2016 година,ние работиме со 5050 Led диоди,но сега имаме најновата led технологија,ние конечно се користи Mirco-Smart ™ 5630 led јас nstead на 5050 ПРЕДВОДЕНА од година на 2017 . 3x посветла од 5050 SMD.Ви даде повеќе!
Грешка Слободни Xenon Бела Премиум LED Внатрешни работи Светлина Кит за BMW Z4 E89 2009-20 XX
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела Долг живот достигнува до 50.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува : 2 x LED Мапата Пред & Задното осветлување 1 x LED Купола Светлина 2 x LED Вратата Светлина 1 x LED багажникот светло 1 x LED ракавица кутија lig 3 x Резервни светлина 3 x Бесплатна Алатка

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
мраз сина, бела
Бренд Име:
Ла MaxZa
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.3kgs
Име На Модел:
LED Внатрешни работи Светлина комплет
Wattage:
High Power,3x Brighter
Lumens:
2400Lm
Тип На Објект:
Светлата За Читање
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
функција 1:
5630 Висока Моќност xenon бела led чип
Карактеристика 2:
Супер посветла,3x Brither од вашата оригинална сијалица
функција 3:
Секој место доаѓаат со мала торба и лебл,многу корисно за инсталирање
карактеристика 4:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки и еден пар бели ракавици
Карактеристика 5:
1 Година полна гаранција
Функција 6:
Целосна внатрешни работи комплет,вклучително и на секое место
Карактеристика 7:
долг животен век
ОДГОВАРА ЗА:
BMW Z4 E89 2009-20XX

Комплементите на стоката

FEELDO 200Pcs Бел Автомобил Внатрешни работи BA9S T4W Светлината Цевка Сијалица Читање LED Светлина, Крушка Светилка Стил Светилка

Опис : Item База : BA9 S T4 W LED Чип : Светлината Цевка Чип Количина : 1 SMD Напон : DC12 V LED Моќ : 1 W Лумен : 100 LM Боја : Бел

DEN 2742.00 3264.00

27mm C5W LED Festoon Купола Светлина 12V DC Доведоа Автомобил Внатрешни работи Читање Багажникот светилки Сијалица, Бела 2 парчиња

,Ltd е професионална производител и извозник на авто автомобил светла,како што се led маркер ангел очи за BMW

DEN 146.00 153.60

W5W T10 доведоа автомобил светлината led бела филамент авто Внатрешни работи читање купола крушка светилка парче стакло светилки

W5 W T10 кочан led стакло на автомобилот на светлината led филамент auto автомобили читање купола крушка светил

DEN 125.00 147.36