• Новак
Брзо Хипер Флеш Пак 4Pcs Автомобил Возило Професионални 50W Оптоварување Отпорник 6ohm Поправи LED Сијалица Сигнал Сијалица

Брзо Хипер Флеш Пак 4Pcs Автомобил Возило Професионални 50W Оптоварување Отпорник 6ohm Поправи LED Сијалица Сигнал Сијалица

DEN 228.96

Достапност
Производот е достапен


Автомобил Возило 4 Pcs Професионални 50 W Оптоварување Отпорник 6ohm Поправи LED Сијалица Брзо Хипер Флеш Пак Сигнал Сијалица
· Предмет Тип : Strobe Светлина
· Температура на бојата : 6000 K
· Item Тежина : 126g
· Име На Модел : Load Отпорници
· Wattage : 50w
· Напон : 12v
· Надворешни/Внатрешни Работи : Надворешни Светла
· За Автомобил Светилка : Дење Работи Светла
Опис На Производот
4pcs 50 W 6 Ohm Автомобил LED светилки drl Магла Пак Singal Оптоварување Отпорник за Фикс LED Сијалица Брзо Хипер Флеш Пак Сигнал Топла Продажба
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Може да се користи со возило се претвори сигнал светлина ДОВЕДЕ конверзија
Решавање на хипер флеш или без трепкање на сврти сигнал
Секој LED сијалица инсталацијата бара еден отпорник поврзани во parellel
Поправи blinker флеш грешка, хипер или грешка трепка на LED пак сигнал, паркинг / возење работи светлина или табличка светлина
Таа работи како предупредување canceller, декодер, capacitor, или blinker брза Флеш Еквилајзер за LED сијалица како што се 1156, 1157, 3156, 3157, 7440, 7443 или сл.
Спецификации :
Материјал : Алуминиумски
Боја : Злато & црвена
Количина : 4 Pcs
Пакетот Вклучува :
4 x Оптоварување Отпорници
8 x T-Славини

Декларирани спецификации

Бренд Име:
BoomBoost
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
50W
Објектот Тежина:
126g

Комплементите на стоката

27mm C5W LED Festoon Купола Светлина 12V DC Доведоа Автомобил Внатрешни работи Читање Багажникот светилки Сијалица, Бела 2 парчиња

,Ltd е професионална производител и извозник на авто автомобил светла,како што се led маркер ангел очи за BMW

DEN 146.00 153.60

KEYECU 5x 17 ПРЕДВОДЕНА од Килибар Хром Торпедо Кабината Маркер Царинење Покривот Работи Врвот Светлина Собранието за Тешки Камиони

Примена : Универзалната за Камиони, приколки, трактори, полуприколка, Депонија Камион, автобус, брод, спе

DEN 3644.00 3835.20