• Новак
7H15 130mm 12v 7pk Ac компресор за Dodge ги Собереш Ram меморија Durango Дакота 58553 КО 4785C SD 4888 4834 4845 4846 55055540AE

7H15 130mm 12v 7pk Ac компресор за Dodge ги Собереш Ram меморија Durango Дакота 58553 КО 4785C SD 4888 4834 4845 4846 55055540AE

DEN 6000.00
DEN 5700.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


7 H15 130mm 12v 7pk Ac компресор за Dodge ги Собереш Ram меморија Durango Дакота 58553 КО 4785 C SD 4888 4834 4845 4846 55055540 AE
Производ Бр. : HY-AC620
Опис :
се применува за Dodge ги Собереш Ram меморија Durango Дакота
за DODGE ДАКОТА СИТЕ МОТОРИ ОСВЕН 4.7 L И 2,5 L ОД 1994 До 2001 година
за DODGE DURANGO СИТЕ МОТОРИ ОСВЕН 4.7 L ОД 1998 До 2001 година
за DODGE ги СОБЕРЕШ RAM СИТЕ МОТОРИ ОСВЕН 5.9 L ОД 1994 До 2002 година
7h15 7pk 130 mm 12 V климатизација компресор
Висок квалитет a/c kompressor
Компресор Главата Порта Конфигурација : Топ-Horiz-Pad-Sealing Washer Ритам : 7 Ритам Модел : SD7 H15 Планината Тип : Tangent Планината Масло Тип : ПАГ 100 Спакувани во Количини од : 1 Ладилни Тип : R-134 A
PN#
55055540, 7511551, 55055802 AD, 04849040 AD, 10000545, 10303421, 10307481, 1054000, 1054031, 1054061, 14 SD4773 NC, 2004785, 2004785 AM, 2004846, 2041164, 207037, 2228, 2228 N, 271300, 364605 NA, 364683 NA, 4360, 4683, 4692, 4723, 4725, 4748, 4749, 4755, 4771, 4772, 4773, 4774, 4782, 4783, 4785, 4785 AFT, 4788, 4794, 4832, 4833, 4834, 4845, 4846, 4846 AFT, 4849040 AD, 4887, 4888, 55055540 AC, 55055540 AE, 57553, 57558, 58553, 618553, 6511551, CS20143, RL055540 AM, SD4846, TEM252107, TEM252123, TEM271300
За масовна цел, ние исто така може да обезбеди, тогаш фабрика трговија на големо цена ќе ви даде. Добредојдовте вашиот било трага цел и истрага ^ _ ^
а. Постојат повеќе типови на авто клима уред производи во нашата компанија :
Компресор :
Поправка алатки :
Ладилни & масло :
Фабриката Агол :

Декларирани спецификации

Школка Тип:
Отворен Тип
Напон:
12V
Бренд Име:
UNOCAR
Item ID:
HY-AC620
ОЕМ:
58553 КО 4785C SD 4888
компресор ID:
7H15
Макара/ Спојки Дијаметар/ VOLT :
130mm 12v 7pk
Одговара:
за DODGE ги СОБЕРЕШ RAM меморија DURANGO ДАКОТА

Комплементите на стоката