• Новак
SWMAKER 2 парчиња NEMA17 амортизерите за Wnahao i3 Амортизерите Подлога - Z-Оската

SWMAKER 2 парчиња NEMA17 амортизерите за Wnahao i3 Амортизерите Подлога - Z-Оската

DEN 239.52
DEN 228.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Бренд Име:
SWMAKER
Тип На Објект:
Моторни
Број На Модел На:
wanhao i3

Комплементите на стоката

3D Печатач Топол Кревет Моќ Проширување Одбор Heatbed Моќ Реле Модул MOS Цевка Транзистори со Висока Струја на Оптоварување Модул

Кога светлото е за, на излез од работа.SMD optocoupler изолација, силна возење способност, стабилни перформанси

DEN 349.00 367.20

MK8/MK9 Надгради Екструдер 1.75 mm/3мм десната страна/левата страна жица хранат уред колекции за Makerbot еден млазницата истиснување

Напомена : За овој производ,што ќе го испрати надвор преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачо

DEN 314.00 330.24